gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
logo
 
gfx gfx
gfxgfx
 



Updates

hanssettings settings E2 *07-10-2026
Channels Manager 1.64 *07-10-2026
Satellites.xml  *06-10-2026
Archeologie / De pyramidion van Amenemhat III *04-10-2026
Levi45 Channel list installer 2.3 *04-10-2026
Dreambox openatv 7.6 & 8.0.1 Daily update *03-10-2026
Vu+ openatv 7.6 & 8.0.1 Daily update *03-10-2026


* Support our website - make a small donation
More updates here
LuxSat zoekt nog een actieve Medewerker voor het forum

:oops: Registered & logged in opens the entire forum  :oops:
Als je geregistreerd & ingelogd bent krijg je toegang tot het hele forum.
 
gfx gfx
gfx
60956 Posts in 9686 Topics by 6501 Members - Latest Member: ViriatoSCP October 09, 2026, 01:13:35 AM
*
gfx* Home | Help | Login | Register | Home | Contact | Translation | gfx
gfx
LuxSat Satellite  |  Satelliet Beginners  |  Satelliet en techniek  |  Signaalmeter op Android Smartphone
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: Signaalmeter op Android Smartphone  (Read 2892 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mebo870Topic starter

  • Platina Member
  • *
  • Posts: 8392
  • Country: be
    • Listen Hitradio
Signaalmeter op Android Smartphone
« on: July 18, 2024, 04:25:35 PM »

Wie op zoek is naar een signaalmeter voor zijn smartphone om daarmee de schotel optimaal uit te richten op signaal, word teleurgesteld, niet één app komt in aanmerking. De meeste apps zijn gericht op het tonen van de satelliet positie, vaak via de camera.
 
De enigma-signal-meter-sat-finder-ads-free is de ideale hulp voor wie op zoek is naar een simpele en degelijke signaalmeter in combinatie met zijn Enigma2 ontvanger om de schotel optimaal uit te richten
Een jaar terug was deze nog gewoon beschikbaar bij Google Play app store, helaas nu niet meer getoond, maar het bestand zelf hebben we nog in ons bezit.

De signaalmeter wordt geïnstalleerd op een Android smartphone en werkt via de WiFi van je router, waarop ook de enigma2 ontvanger is op aangesloten.
De signaalmeter maakt gebruik van de signaalmeter op de Enigma2 ontvanger.
M.a.w. wat de ontvanger ziet, ziet de signaalmeter buiten bij de schotel ook.
Het volstaat om het ip adres, gebruikersnaam en wachtwoord van je ontvanger in te geven + poort80 en verbinden.

Wat word er zoal getoond:
De signaalmeter.
Al je zender boeketen aanwezig op de ontvanger, waarin een selectie kan gemaakt worden.
Een screenshot van de zender waarop werd afgestemd.   



Hoe te instaleren, kopieer via de usb kabel “enigma-signal-meter-sat-finder-ads-free.apk” naar je smartphone, bijvoorbeeld naar downloads.
Vervolgens zoek je via bestanden deze apk op, klik op installeren.

link >>>  https://www.mediafire.com/file/sipr60umw82s4nz/enigma-signal-meter-sat-finder-ads-free.apk/file
The key to happiness
Stay away from idiots

LuxSat Satellite  |  Satelliet Beginners  |  Satelliet en techniek  |  Signaalmeter op Android Smartphone
 

gfxgfx
gfx gfx